LIVE: SPR Wisła Sandomierz – KSSPR Końskie. Gospodarze zagrają o wyjście ze strefy spadkowej!

0
297

W ramach 7. kolejki I ligi, grupy D piłki ręcznej mężczyzn SPR Wisła Sandomierz zagra w sobotę o wyjście ze strefy spadkowej z KSSPR Końskie. Wygrana gospodarzy na pewno stałaby się pewnym impulsem i zbudowałaby nie tylko grę obronną zespołu, ale i nastroje wśród miejscowych kibiców po serii porażek.

Na otwarcie sezonu sandomierzanie przegrali u siebie z drużyną z Ostrowca Świętokrzyskiego (1. kolejka). Następnie ulegli na wyjeździe akademikom z Kielc (AZS UJK Kielce (2. kolejka). W trzeciej serii spotkań drużyna Adama Węgrzynowskiego pechowo przegrała po karnych z SMS ZPR Kielce we własnej hali (3. kolejka).
Później znowu za mocna okazała się miejscowa ekipa z Piekar Śląskich (mimo wygranej pierwszej połowy przez graczy z Sandomierza – 4. kolejka).
W 5. kolejce SPR okazał się także słabszy od drużyny z Przemyśla i przegrał na własnym terenie dziesięcioma golami. W ostatniej – 6. kolejce dobra gra zawodników ofensywnych w ekipie Węgrzynowskiego niestety nie wystarczyła do choćby złapania kontaktu w rywalizacji z Zagłębiem Sosnowiec. Gospodarze tego meczu odskakiwali za każdym razem w decydujących minutach, a Wisła przez całe spotkanie musiała odrabiać straty.

Na czele klasyfikacji pierwszoligowych strzelców znajduje się Tomasz Cupisz z SPR-u Wisły Sandomierz, to jednak marne pocieszenie zważywszy na to że sandomierzanie nie wygrali jeszcze żadnego spotkania w tym sezonie. Z kolei przyszły rywal z Końskich również znajduje się w dole tabeli z dotychczasowym dorobkiem trzech punktów (1 zwycięstwo i 3 porażki).

Sandomierscy szczypiorniści szansę na swoją pierwszą wygraną będą mieli już w najbliższą sobotę (14 listopada) o godzinie 18.

Na naszym Facebook’u (4miasta.pl) zostanie przeprowadzona transmisja live z tego wydarzenia wraz z komentarzem. Zapraszamy!

LINK DO WYDARZENIA ONLINE ZNAJDZIECIE NA NASZYM FACEBOOK’U, A TAKŻE TUTAJ: https://www.facebook.com/events/361047211892257/

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments