Czerwony Kapturek, Pinokio, Złota rybka i Krasnal Pączek w Parku Etnograficznym “Pod Kogutem” w Dąbiu

Park Etnograficzny “Pod Kogutem” w Dąbiu, czyli kolorowa, wiejska zagroda na uboczu, gdzie czas się zatrzymał, jest miejscem wprost wymarzonym na organizację Festiwalu Teatrów Dla Dzieci. Gospodarze – państwo Małgorzata i Zbigniew Fronczkowie mają już w tej dziedzinie spore doświadczenie, gdyż ich posiadłość nie po raz pierwszy zamieni się w scenę dramatycznych wydarzeń.

Organizator festiwalu Fundacja “Dla pokoleń”, przy współpracy Gminy Zawichost oraz Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście, zapełnią dzieciom czas w dniach 28-31 lipca br. Zgodnie z harmonogramem, dzieci będą miały codzienny kontakt z teatrem, a spektakle będą połączone z zabawami, konkursami i animacjami, także ruchowymi i plastycznymi. Na scenie “Pod Kogutem” wystąpią kolejno aktorzy: Teatru Jednej Miny, Teatru Blaszany Bębenek, Teatru Krak-Art oraz Teatru Kanon. A co pokażą? Szczegóły na plakacie wydarzenia. Z pewnością szykuje się dobra zabawa!

Wydarzenie realizuje się w ramach projektu: Wakacyjny przegląd teatrów dla dzieci w Parku Etnograficznym “Pod Kogutem”. Projekt dofinansowuje Zarząd Województwa Świętokrzyskiego.

Źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście                                            Oprac: Małgorzata Laska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments