Asfaltem do gruntów rolnych w miejscowości Błonie

0
116
Foto: Miasto i Gmina Koprzywnica

Zakończono modernizację kolejnego w tym roku odcinka drogi w gminie Koprzywnica. Właściciele sadów i pól w miejscowości Błonie długo czekali na dzień, kiedy dojadą na swe włości wygodną, asfaltową drogą. 

Zakończyła się przebudowa drogi do gruntów rolnych w miejscowości Błonie, w gminie Koprzywnica. Odnowiony odcinek ma 600 metrów długości. Przede wszystkim położono na nim asfalt. Poza tym utwardzono pobocza, co poprawia bezpieczeństwo i komfort jazdy.
O potrzebie poprawienia nawierzchni drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Błonie, właściciele zlokalizowanych tam sadów i pól uprawnych mówili od dawna. Dzięki przeprowadzonym pracom, stan nawierzchni znacznie drogi poprawił się, a użytkownicy nie mają już powodów do narzekań.
Remont rozpoczął się na początku września i trwał do końca października.
Całkowity koszt realizacji zadania wyniósł 133 tysiące 975 złotych. Dofinansowanie z budżetu województwa wyniosło 61 tysięcy złotych.
To już kolejny wyremontowany odciek drogi w tym roku na terenie miasta i gminy Koprzywnica przez lokalne władze. Na mapie wyremontowanych dróg są między innymi ulice Sandomierska, Tarnobrzeska, Czynowa i odcinek drogi gminnej Krzcin – Łukowiec.
Źródło: Miasto i Gmina Koprzywnica
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments