29. Finał WOŚP w Koprzywnicy – orkiestra Jurka Owsiaka już gra. Weź udział w licytacjach i zapełniaj puszki

0
256
Foto: Miasto i Gmina Koprzywnica

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 31 stycznia, jednak w Koprzywnicy Orkiestra Jurka Owsiaka już gra. 29. Finał będzie inny niż wszystkie dotychczasowe, ale 13 wolontariuszy i sztabowcy są pełni zapału i pomysłów, dlatego przygotowania do finału idą pełną parą.

Na terenie Koprzywnicy stanęły już cztery stacjonarne puszki sztabowe WOŚP. W sklepie Lewiatan, w Delikatesach, na Stacji Paliw przy ulicy Krakowskiej oraz w Przedszkolu pod Sosnami.
Ze zrozumiałych względów licytacje przenoszą się z sali domu kultury do Internetu. Czy przyjmują państwo wyzwanie?
Trwają już aukcje internetowe, gdzie można wylicytować ciekawe przedmioty, usługi i wziąć udział w wydarzeniach. Na liście licytowanych przedmiotów są między innymi – vouchery na profesjonalny makijaż, sesję foto, tort okolicznościowy na każdą okazję. Ponadto lampa naftowa, popiersie Mozarta, wizyta w miejscowym Salonie Psiej Urody, duże pluszowe misie oraz gadżety WOŚP…
Do udziału w corocznej akcji zachęca burmistrz Koprzywnicy Aleksandra Klubińska, która od lat włącza się w organizację finału WOŚP. Pani burmistrz, kwestując z puszką, zachęca mieszkańców do wspierania WOŚP. Warto dodać, że w tym roku, w ramach licytacji można wygrać kolację dla 2 osób w towarzystwie burmistrza Aleksandry Klubińskiej. Licytacja już trwa…
29. Finał w Koprzywnicy to także morsowanie nad zalewem o godz. 10, marsz z kijami wokół zalewu o godz. 12 w ramach akcji “Policz się z cukrzycą”. To także możliwość zrobienia zdjęcia z 3-metrowym misiem, który w dniu 31 stycznia od godziny 10 będzie czekał na chętnych na koprzywnickim Rynku.
Oprócz tego, wspierając WOŚP, będzie można spróbować docenionego nagrodami, lokalnego przysmaku – BUROCORZA.
Poza tym zaplanowano konkurs z nagrodą – “Wskaż sznurek – wygraj fanty” w MGOKiS oraz wiele innych atrakcji.
W planach sztabu jest także koncert transmitowany za pośrednictwem Internetu. W ramach relacji internetowej na żywo będą z nami wspaniałe tancerki z Akademii Tańca ARTDANCE oraz młodzież z MGOKiS!
Źródło: Miasto i Gmina Koprzywnica
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments