“Wioska na krańcu” – Huta Krzeszowska ma nowy kwartalnik społeczno-kulturalny

0
276
Foto: Gmina Harasiuki

“Wioska na krańcu” to tytuł nowego, bezpłatnego kwartalnika społeczno-kulturalnego, którego pierwszy numer właśnie dotarł do czytelników w miejscowości Huta Krzeszowska. 

Jak informuje na profilu portalu społecznościowego gminy Harasiuki Joanna Bożek-Krasoń, redaktor “Wioski na krańcu”, kwartalnik zawiera siedem podstawowych działów. Ponieważ są dość różnorodne, na pewno każdy znajdzie w nich coś interesującego. Oto działy oraz ich autorzy:

Z KART HISTORII – Dominik Róg
BOOKIECIK WRAŻEŃ POLECA – Mariola Sokal-Dziura
NA SZKLANYM EKRANIE – Aleksandra Chutkowska, Natalia Bożek
Z OKNA ROMANTYCZKI – Małgorzata Klimczak
NIEBO NA TALERZU – Beata Szpyt
WIERSZE Z SZUFLADY- Joanna Bożek-Krasoń
NA WESOŁO – Joanna Bożek-Krasoń

Pierwszy numer kwartalnika rozszedł się, jak świeże bułeczki w liczbie 100 egzemplarzy. Teraz redakcja przygotowuje numer drugi – ukaże się on w połowie kwietnia. Co ważne, wszyscy chętni mogą uczestniczyć w jego tworzeniu.

Redaktor Joanna Bożek-Krasoń zaprasza do współpracy autorów tekstów – mile widziane będą zwłaszcza opowiadania i felietony. Redakcja chętnie przyjmie do publikacji także fotografie, które nie naruszają praw dóbr osób trzecich i dobrych obyczajów. Materiały do kolejnego numeru można dostarczyć do 22.03. 2021 roku. Warto podkreślić, że publikacja oraz rozpowszechnianie jest nieodpłatne. Teksty podpisane imieniem i nazwiskiem należy wysłać na adres: E-mail wioska.na.krancu@wp.pl
Redakcja pisma, reprezentowana przez Joannę Bożek-Krasoń, dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do powstania lokalnej gazety. Przede wszystkim władzom gminy Harasiuki za finansowe wsparcie tej idei.
Popieramy takie inicjatywy, życzymy sukcesów, ciekawych tekstów i wielu zadowolonych czytelników!
Oprac: Malgo La
.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments