Tragedia obok Niska. Matka odebrała życie dwójce dzieci i popełniła samobójstwo

Do niewyobrażalnej tragedii doszło w Chałupkach obok Rudnika nad Sanem. 41-letnia kobieta zamknęła się w łazience wraz z dwójką swoich dzieci (5-letnią córka i 6-letnim synem) po czym zadała obojgu dzieciom śmiertelne ciosy nożem. Sama ugodziła się kilkukrotnie w brzuch co pozbawiło życia także ją samą.

W tym samym czasie za drzwiami czekał jej mąż wraz z kuratorem i psychologiem. Mężczyzna przybył na miejsce w celu odebrania dzieci matce. Jak podaje serwis rmf24.pl:” Kurator słysząc odgłos przekręcanego zamka, wyważył drzwi do łazienki. Na ratunek było za późno. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, ale reanimacja nie przyniosła skutku.”

Kobieta wraz z mężem, niemieckiego pochodzenia, i dwójką dzieci mieszkali w Niemczech. W zeszłym roku wzięli rozwód. Po tym zdarzeniu kobieta z dziećmi wróciła do Polski i zamieszkała u swojej mamy. Miała jednak po pewnym czasie powrócić z dziećmi do Niemiec, tak by miały one możliwość kontaktu z ojcem. Jednak tak się nie stało, a ojciec wystąpił do Sądu Okręgowego w Rzeszowie o powrót dzieci do Niemiec. Na mocy Konwencji Haskiej sąd orzekł że dzieci powinny mieszkać z ojcem. Kobieta odwoływała się od tej decyzji do Sądu Apelacyjnego w Warszawie, wniosek ojca został podtrzymany. We wtorek kobieta miała przekazać dzieci ich ojcu. Mężczyzna stawił się w tym celu wraz z funkcjonariuszami policji, kuratorem sądowym i psychologiem. Policjanci na prośbę psychologa zostali na zewnątrz. Gdy weszli do środka kobieta zabrała dzieci do łazienki, twierdząc że musi przygotować je do podróży. Dźwięk zamykanego zamka zaniepokoił oczekujących, po chwili dało się usłyszeć odgłosy szamotaniny. Wyważono drzwi by dostać się do środka.

– W łazience znaleziono ciała matki i dzieci. Wszyscy mieli rany kłute okolic klatki piersiowej. Wezwano pogotowie, podjęto reanimację, ale ich życia nie udało się uratować – powiedział prokurator Andrzej Dubiel. Prokurator powiedział w środę, że po zakończeniu wszystkich czynności związanych ze sprawą zostanie ona prawdopodobnie umorzona ze względu na śmierć sprawcy.

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wanda
Wanda
14 dni temu

wanda

krystek
krystek
14 dni temu

brawo za reakcje dwóch chłopów nie umiało obezwładnić baby teraz będziecie z tym żyć jeśli była psychicznie hora i rozjuszyli cie ją stało to co się stało gdyście to na spokojnie rozegrali to może wszyscy by żyli

Adrian
Adrian
13 dni temu

JAK SAD W RZESZOWIE POLSKI SAD MOGŁ ODEBRAC DZIECI MATCE JAK?

Adrian
Adrian
13 dni temu

Normalna kobieta co chciała być że swoimi dziecmi, jak mozna odebrac dzieci polce w Polsce JAK

normalnie myślący
normalnie myślący
7 dni temu

Stopień zwyrodnienia ludzi przekracza już wszelkie wyobrażenia.