Sokół zwycięski pod wodzą Wtorka

red. Radosław Brzyski

Sokół odniósł kolejne zwycięstwo pod wodzą Pawła Wtorka. Efekt “nowej miotły” przyniósł wymierne korzyści w postaci kompletu punktów w dwóch kolejnych meczach.

Po dość niespodziewanym tryumfie w meczu wyjazdowym w Głogowie Małopolskim, do Niska przyjechała drużyna outsidera ligi z Pruchnika. Start nie był jednak w stanie przeciwstawić się łapiącym wiatr w żagle gospodarzom. Sokół wygrał zdecydowanie 3:0, będąc zespołem wyraźnie lepszym w przekroju całego spotkania.
Po tym meczu Niżanie zbliżyli się do środkowej strefy tabeli, a już w Święto Niepodległości rozegrają mecz kończący pierwszą rundę w Sędziszowie Małopolskim. Przeciwnik, który wraz ze Startem Pruchnik okupuje ostatnie miejsca w tabeli, potrzebuje bardzo punktów aby złapać kontakt z bezpieczną strefą dającą utrzymanie. Sokół zatrzymywać się nie myśli, więc można spodziewać się emocjonującego spotkania. Początek rywalizacji o godz. 11:30.

Sokół Nisko – Start Pruchnik 3:0 (2:0)

1:0 28′ Tetlak

2:0 44′ Wojtak

3:0 66′ Tyczyński

Sokół: Drzymała, Przepłata (58′ Drelich), Tetlak, Maciorowski, Szewczyk, P. Tur (75′ Czerepak), Stypa (58′ Soboń), M. Tur (86′ Łyko), Wojtak, Tabaka, Tyczyński (82′ Buda).

fot. Damian Kuziora

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments