Sokół Nisko podejmie ostatni w tabeli Start Pruchnik

0
235
Sokół Nisko Fot. Damian Kuziora - 4miasta.pl

W ramach 20. kolejki 4 ligi podkarpackiej Sokół Nisko zagra na własnym boisku ze Startem Pruchnik. Z nowym trenerem Pawłem Wtorkiem na ławce gospodarze powalczą o siódme zwycięstwo w tym sezonie.

Po dobrym meczu z Głogovią Głogów Małopolski czas na ostatnią drużynę w ligowej tabeli – Start Pruchnik. Będzie to już drugie spotkanie dla Pawła Wtorka w roli szkoleniowca Sokoła Nisko. Prowadzenie klubu w czwartej lidze to możliwość powrotu do pracy w tym zawodzie, mówi Wtorek. – Tak, jakoś trzeba było się szybko orientować. Jeszcze raz jednak powiem, że zaskoczyło mnie kilka nazwisk. Nie ukrywam, że np. Frankiewicza chciałem ściągnąć do Stalowej Woli, gdy jeszcze tam pracowałem (śmiech), a spotkaliśmy teraz w 4 lidze – powiedział także trener (wypowiedź za echodnia.pl)

Start Pruchnik w ostatnim swoim ligowym starciu uległ Wisłokowi Wiśniowa 0:2. Natomiast gospodarze meczu w sobotę 7 listopada o 13:30. Czy Paweł Wtorek podtrzyma zwycięską serię? Przekonamy się już pojutrze! Przypomnijmy jednak, że celem Sokoła pozostaje już walka o utrzymanie w lidze w rundzie rewanżowej.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments