Policja poszukuje właścicieli skradzionych przedmiotów

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży, usiłowań i włamania do niezamieszkanych domów na terenie Rudnika nad Sanem i Racławic. Sprawca działał w okresie zimowym ubiegłego roku. W miejscu jego pobytu policjanci znaleźli rzeczy, mogące pochodzić z innych włamań i kradzieży.

Funkcjonariusze udowodnili 55-letniemu mężczyźnie dwie kradzieże, dwa usiłowania i jedno włamanie do niezamieszkanych domów. Jego łupem padało wszystko, co można było wynieść z domu. Kradł przedmioty domowego użytku, takie jak łyżki, suszarki do włosów, malaksery, maszynki elektryczne. Sprawca nie gardził również figurkami porcelanowymi, monetami, obrusami oraz ubraniami.
Część rzeczy wróciło do właścicieli, pozostałe czekają na odbiór.
W miejscu przebywania mężczyzny znaleziono przedmioty niewiadomego pochodzenia. Wśród nich rower typu górski, najprawdopodobniej skradziony spod sklepu Biedronka w Nisku, miernik elektryczny, radio, kamizelka podgrzewana, kołowrotki wędkarskie. Ponadto plecak, ubrania, stare banknoty, piła ręczna, megafon, noże.
Osoby, które utraciły wymienione przedmioty, proszone są o kontakt w sprawie ich identyfikacji z Komendą Powiatową Policji w Nisku.
Źródło: KPP w Nisku

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments