Oliwier Szot, wychowanek NCK “Sokół” prowadzącym programu TVP

0
338

Oliwier Szot (12 lat) z Nowosielca został prowadzącym The Voice Kids! Wokalista NCK ,,Sokół’’ Nisko, oraz NCK ,,Sokół’’ oddział w Nowosielcu, od najmłodszych lat jest związany z Niżańskim Centrum Kultury “Sokół” w Nisku oraz jego oddział w Nowosielcu. W obu placówkach instruktorem artystycznym jest Dorota Nieradka. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Pod koniec kwietnia zobaczymy go w musicalu ,,Powrót Alicji do Krainy Czarów” w którym Oliwier gra jedną z głównych ról, a mianowicie Kapelusznika.

Oliwier Szot jest Finalistą The Voice Kids 2. Przygoda z TV rozpoczęła się od przesłuchań w ciemno do programu The Voice Kids i cieszymy się bo trwa nadal. Można powiedzieć historyczne wykonanie Oliwiera piosenki ,,Ulepimy dziś bałwana”, w dalszym ciągu cieszy się dużym zainteresowaniem. https://www.youtube.com/watch?v=8b8AwcJKG7s&list=RDpCV6iH9ZXlM&index=20

Oliwier jest młodym zdolnym wokalista i aktorem, któremu muzyka sprawia ogromną radość. W ostatnich miesiącach brał udział w paru projektach TVP. Współprowadził z Robertem Elgendy program “Wkreć się w to”.

https://vod.tvp.pl/video/wkrec-sie-w-to,odc-1-warsztaty-wokalne-warsztaty-fotograficzne,51555811

https://vod.tvp.pl/video/wkrec-sie-w-to,odc-9-brazylijskie-jiu-jitsu-fryzury,51556051

https://vod.tvp.pl/video/wkrec-sie-w-to,odc-5-szachy-fotografia-fryzury,51556008

https://vod.tvp.pl/video/wkrec-sie-w-to,odc-4-warsztat-gry-na-ukulele,51555954

Razem z kucharzem Kubą Steuermarkiem i przyjaciółmi gotował w programie “Zaloguj się w kuchni “. Z tym właśnie kucharzem również gotowali i grali w serii bajek w TVP ABC pt. ” Ugotuj mi bajkę “. Wszystkie te programy z cyklu ” Ferie z TVP” były emitowane na programach TVP ABC, TVP 3 oraz na VOD. Oliwier z wielkim zaangażowaniem uczestniczy w życiu codziennym Niżańskiego Centrum Kultury ,,Sokół’’. Oliwier jest wizytówką zarówno Niżańskiego Centrum Kultury ,,Sokół” jak i Gminy i Miasta Nisko. Warto wspomnieć iż z okazji Dnia Działacza Kultury, który odbył się 7 czerwca 2019 r. otrzymała nagrodę specjalną za osiągnięcia artystyczne i wokalne od burmistrza Gminy i Miasta Nisko P. Waldemara Ślusarczyka. Obecnie w Niżańskim Centrum Kultury ,,Sokół” przygotowujemy musical ,,Powrót Alicji do Krainy Czarów” w którym Oliwier gra jedną z głównych ról , a mianowicie Kapelusznika. Premiera przewidziana jest końcem kwietnia.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments