Oddaj głos na Klaudię Łacką

Solistka NCK Sokół Klaudia Łacka jest w półfinale MAŚ Festival online, prosimy o głosowanie na Klaudię Łacką poprzez klikniecie ‘’Lubię to’’ lub ‘’Super’’ na stronie: https://m.facebook.com/story oraz pod utworem na kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch

KLAUDIA ŁACKA ( 15 lat ) Solistka nck ,,sokół’’ Klaudia mimo swojego młodego wieku znalazła się w czołówce najlepszych młodych wokalistów w Polsce , w Eurowizji Junior 2017 r. Ma już swój debiutancki singiel ,,Jak Cię odnaleźć’’.
III miejsce w Międzynarodowym Festiwalu im. Henryka Morysa w Kielcach, I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej ,,Olewicz 2018’’ w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu ,,Śpiewamy przeboje naszych rodziców’’ w Nowej Dębie’’. II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej ,,Rytm i Melodia’’ w Radomiu.
II miejsce w konkursie “Na skrzydłach muzyki” w Rzeszowie. I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki ,,Wygraj Sukces’’ w Tarnobrzegu. Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki ,,Złoty Mikrofon’’ w Opocznie 2019 r. , Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu ,,W krainie baśniowej piosenki’’ w Nisku. I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Jarosławiu, jest Laureatką Festiwalu Kolęd w Krakowie, Nagroda specjalna w Ogólnopolskim Festiwalu ,,Głos Małego Serca 2020” .
Reprezentuje Gminę Nisko na różnorodnych Festiwalach, Konkursach o zasięgu Międzynarodowym i Ogólnopolskim. Udział w telewizyjnym programie TVP2 ,,Szansa na sukces’’ w odcinku z Alicją Majewską.
Z okazji Dnia Działacza Kultury 7 czerwca 2019 r. otrzymała nagrodę specjalną za osiągnięcia artystyczne i wokalne od burmistrza Gminy i Miasta Nisko Waldemara Ślusarczyka.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments