Nietrzeźwi leżeli na jezdni – pomoc przyszła po sygnałach mieszkańców

0
276

Policjanci dwukrotnie interweniowali w związku z nietrzeźwymi osobami, leżącymi na drodze. Pomoc przyszła po sygnałach mieszkańców. Jednego z mężczyzn zatrzymano do wytrzeźwienia, drugi trafił pod opiekę rodziny.

Informację o mężczyźnie, który leży na drodze koło Ośrodka Kultury w Krzeszowie, dyżurny komendy otrzymał wczoraj po godz. 17, od przejeżdżającej tą drogą kobiety. Na miejscu policjanci zastali leżącego na ulicy mężczyznę. Nietrzeźwego 45-latka nie można było oddać pod opiekę rodzinie. Ze względu na stan upojenia alkoholowego i zagrożenia życia oraz zdrowia, zatrzymano go do wytrzeźwienia.

Kolejne zgłoszenie, jakie wpłynęło do niżańskiej policji, dotyczyło mężczyzny siedzącego na ulicy w Bielinach. Nietrzeźwego 36-latka został odwieziono do domu i oddano pod opiekę rodzinie.

Policja przypomina – wystarczy jeden telefon na numer alarmowy 112, aby policjanci uchronili zdrowie bądź życie osób chorych lub nieporadnych. Także  tych, które nie są w stanie samodzielnie i bezpiecznie dotrzeć do domu. 

Źródło: KPP w Nisku

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments