Mistrzowskie Zmiany w Rudniku!

Miło nam poinformować, że projekt „Zwiększenie dostępności do edukacji przedszkolnej na terenie gminy i miasta Rudnik nad Sanem – budowa kompleksu żłobkowo-przedszkolnego – etap I” znalazł się w gronie 25 nominowanych w konkursie „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Spośród 65 wytypowanych przez ekspertów projektów Kapituła Konkursu, pod przewodnictwem Wioletty Rejman – dyrektor Departamentu Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej oceniła zgłoszenia i wybrała 25 najlepszych – po 5 w każdej kategorii. Projekt naszego przedszkola i żłobka został wyróżniony w kategorii „ Przyjazny region”.

Dodatkowo spośród przyznanych nominacji, internauci wybiorą w drodze głosowania jeden – ich zdaniem – najlepszy projekt, a o rozpoczęciu głosowania początkiem września będziemy informować na bieżąco.

Wszystkie nominowane i nagrodzone projekty promowane będą w działaniach realizowanych przez Województwo Podkarpackie.

Laureaci zostaną nagrodzeni mistrzowskimi statuetkami, a wszystkie nominowane przedsięwzięcia ukażą w albumie, do którego zdjęcia przygotuje fotograf.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments