Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Niżańskiego

Foto: Starostwo Powiatowe w Nisku

W dniu 15 czerwca 2021 roku, w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Niżańskiego. Turniej miał zaktywizować sportowo młodzież ze szkół ponadpodstawowych z powiatu niżańskiego. Jakie są wyniki sportowej rywalizacji?

W turnieju uczestniczyło pięć zespołów:  Zespół Szkół w Rudniku nad Sanem,  LO Nisko I, – LO Nisko II, -RCEZ w Nisko I oraz RCEZ Nisko II.

Po rozegraniu wszystkich spotkań, najlepszą drużyną okazał się drugi zespół RCEZ (RCEZ Nisko II). Tuż za zwycięzcami, uplasowali się uczniowie z Zespołu Szkół w Rudniku nad Sanem, a na trzecim miejscu rozgrywki zakończyli chłopcy z RCEZ I. Kolejne miejsca zajęli reprezentanci LO w Nisku.

Na zakończenie turnieju organizatorzy wyróżnili najlepsze zespoły pucharami oraz nagrodami indywidualnymi, które wręczał Starosta Niżański Robert Bednarz wraz z dyrektorem RCEZ w Nisku Wacławem Piędlem.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

– Piotr Cichoń (RCEZ Nisko I) – Król Strzelców – zdobywca ośmiu bramek

– Kacper Karaś (RCEZ Nisko I) – Najlepszy bramkarz

Ponadto nagrody otrzymali również następujący zawodnicy za wyróżniającą się postawę na boisku:

– Maksymilian Sokołowski (LO Nisko)

– Paweł Szyliński (ZS Rudnik)

– Jerzy Gnidec (RCEZ Nisko I)

– Mikołaj Wołoszyn RCEZ Nisko II).

Kolejność drużyn uczestniczących w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Niżańskiego przedstawia się następująco:

1 miejsce – RCEZ w Nisku II

2 miejsce – ZS w Rudniku nad Sanem

3 miejsce – RCEZ w Nisku II

4 miejsce – LO Nisko I

5 miejsce – LO Nisko II

W zwycięskiej drużynie turnieju wystąpili: Damian Wójcik, Mateusz Madej, Patryk Porcja, Patryk Waszkiewicz, Mikołaj Wołoszyn, Dawid Schiffer, Kacper Sala, Marcin Krasoń i Patryk Pachla.

Turniej zorganizowali i prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z RCEZ w Nisku.

Tekst i zdjęcia: RCEZ w Nisku

 Więcej zdjęć na stronie: https://rceznisko.eu/index.php/aktualnosci/nowosci/345-halowy-turniej-pilki-noznej-o-puchar-starosty-nizanskiego

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments