-10.6 C
Stalowa Wola
Strona główna Nisko Aktualności Budujemy Hospicjum – Miejsce z Miłością

Budujemy Hospicjum – Miejsce z Miłością

0
375

W Jarocinie powstaje hospicjum dla dorosłych, twórcy proszą o pomoc materialną, wolontariat oraz zachęcają do członkostwa w Stowarzyszeniu Opieki Hospicyjnej i Rehabilitacji Społecznej “Bo mogę !”

Jesteśmy inicjatorami i koordynatorami wielkiego dzieła – tworzymy Hospicjum dla dorosłych w powiecie niżańskim. Będzie to miejsce obejmujące godną opieką osoby umierające, będące w ostatniej fazie życia i cierpiące z powodu chorób przewlekłych.

Na terenie sąsiednich powiatów oraz w najbliższej okolicy brak jest miejsc, w których takie osoby mogą uzyskać profesjonalną pomoc, dlatego chcemy zatroszczyć się o podniesienie i utrzymanie dobrej jakości życia chorych przez utworzenie i poprowadzenie hospicjum.

q7e961a17043d67a.jpeg

Drogi Przyjacielu! Potrzebujemy Twojej pomocy!

Panująca epidemia znacznie utrudniła nam działania na rzecz tego wielkiego dzieła, jednak się nie poddajemy. W sierpniu br. rozpoczęliśmy kampanię hospicyjną pod hasłem “Jesteś ważny do ostatniej chwili życia”. Jak dotąd udało nam się zorganizować kwesty do puszek na rzecz tworzonego hospicjum, opowiedzieć czym w swej istocie jest to szczególne miejsce lokalnej społeczności, zdobyć wielu przyjaciół tego dzieła. Dzięki przychylności mieszkańców Jarocina oraz lokalnych władz wiemy już, że będziemy mogli rozpocząć budowę właśnie na terenie gminy Jarocin.

By te plany mogły wejść w kolejny etap potrzeba jeszcze wielu funduszy, dlatego także Ty możesz stać się częścią tego wielkiego projektu na rzecz osób przewlekle i nieuleczalnie chorych.

Przed nami kwestie związane z opracowaniem szczegółowego kosztorysu oraz projektu budowy – to jest właśnie cel niniejszej Zrzutki. Bardzo prosimy o Twoją pomoc!

s4d4d8cef8f14135.png

Nasze hospicjum będzie zapewniało opiekę domową i stacjonarną. Wstępnie planujemy 20 miejsc w ramach hospicjum stacjonarnego. Robimy wszystko, by to miejsce było na jak najwyższym poziomie – by mogło, na ile jest to możliwe, stać się drugim domem dla osób, które czekają na jego powstanie. Koszt całej inwestycji to ok. 2 mln zł. Czy damy radę? Oczywiście, że tak! Jednak bez Twojego wsparcia nie będzie to możliwe.

https://zrzutka.pl/927eff

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY!

Już dziś możesz wesprzeć budowę hospicjum dokładając własną cegiełkę. Liczy się naprawdę każda złotówka, dlatego zapraszamy Cię do tego, byś również Ty stał się fundatorem tego wyjątkowego miejsca. Możliwości pomocy jest bardzo wiele. Dziś prosimy Cię o wsparcie finansowe, jednak jeśli tylko chcesz – możesz razem z nami zawalczyć o tych, którzy właśnie Twojej pomocy najbardziej potrzebują.j9d8abf057daa003.png

uff7e437963b3f1f.png

s6f68170d93284fa.png

https://zrzutka.pl/927eff

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcemy znać Twoje zdanie, dodaj komentarz!x
()
x