Bezpłatne badania mammograficzne w Jeżowem

0
192

Badania na placu targowym w Jeżowem dniu 19.10.2020r. w godzinach 9.00-17.00

MMG SP z.o.o zaprasza mieszkanki miejscowości Jeżowe na bezpłatne przesiewowe badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Profilaktyki Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Badania zostaną przeprowadzone w nowoczesnej mobilnej pracowni wyposażonej w cyfrowy aparat mammograficzny. Każda Pani będzie mogła zobaczyć już w trakcie badania wykonane u niej zdjęcia mammograficzne. Cyfrowa mammografia charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, oznacza to że lekarze opisujący mają możliwość dokładnej interpretacji każdego badania.
Do pacjentek wysłano zaproszenia na badanie.

Badania na placu targowym w Jeżowem dniu 28.10.2020r. w godzinach 9.00-17.00

Geneva Trust Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka
i Diagnostyka zaprasza mieszkanki miejscowości Jeżowe na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi – Etap Podstawowy finansowany przez Podkarpacki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Badania zostaną przeprowadzane w mammobusie specjalnie zaprojektowanym dla potrzeb mammografii.
Przed przystąpieniem do badania Panie wypełniają specjalnie opracowane ankiety, które zawierają informacje pozwalające na dokonanie pełniejszej oceny zdjęć przez lekarzy. Jedno badanie obejmuje wykonanie 4 projekcji (po dwie projekcje na każdą pierś).

Rejestracja telefoniczna: 58 767 34 44.

Bezpłatnymi badaniami mammograficznymi objęte są Panie od 50 do 69 roku życia (rocznik 1951-1970).

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments